Akvizice

Home Akvizice

Vážení zákazníci,

od 1.1.2022 dochází ke spojení naší datové infrastruktury firmy RVTech s.r.o. s komunitní sítí spolku PlzenecNET z.s. S radostí Vám tak můžeme oznámit, že v následujícím roce se můžete těšit na zkvalitnění veškerých internetových přípojek, které jste doposud využívali formou negarantované konektivity v rámci členského příspěvku do spolku PlzenecNET z.s.

Na co se můžete v roce 2022 těšit?

 1. Velká část převzatých bodů bude upgradována na nejnovější technologie, abychom Vám mohli nabídnout vyšší rychlost připojení do internetu. Přehled tarifů naleznete na https://rvtech.cz/internet/
 2. Služby firmy RVTech s.r.o. se řídí zákonem o elektronických komunikací 374/2021 Sb., který mimo jiné definuje minimální a běžně dostupné rychlosti služby internet – k nahlédnutí v technické specifikaci.
 3. Rozšířili jsme nabídku internetové televize na platformy: SledováníTV, Kuki a Telly – všechny tři zmíněné internetové televize je možné objednávat na naší hotline.
 4. Nově si každý uživatel může sjednat službu “Maintenance” za 50Kč/měsíc, která mu garantuje bezplatný servis a výjezd našeho technika v případě nefunkčnosti internetu nebo předacího zařízení (anténa/router). Tato služba se netýká vnitřní sítě zákazníka.

Jak vše proběhne a co bych jako uživatel měl vědět?

 1. Počátkem roku 2022 se všem uživatelům začnou zobrazovat při spuštění internetu formuláře, informující o možnosti přechodu na firemní tarify RVTech s.r.o. s možností navýšení rychlosti.
 2. Každý uživatel si může následně vybrat z možností:
  A) Ponechání všeho “tak jak je”. Firma RVTech pak nastaví adekvátní tarif reflektující aktuální podmínky připojení. Číslo účtu pro platby zůstane stejné, včetně platebních podmínek.
  B) Výběr z platných tarifů firmy RVTech s.r.o., navýšení rychlostí, možnost využívat služby IPTV, Maintenace a upgrade na nejmodernější technologie.
 3. Následovat bude kontakt dispečinku RVTech s.r.o. a dořešení formalit (smlouva) a případné na plánování výjezdu našeho technika (upgrade technologií).

V případě, že ve formuláři uvidíte nedostupnou vyšší rychlost připojení a měli by jste o ní zájem, zaškrtněte ji – aktuálně Vám nabídneme nevyšší dostupnou rychlost, ale požadavek budeme evidovat v našem informačním systému a dle počtu požadavků na rychlejší tarif se budeme rozhodovat, kam nejdříve v příštím roce zainvestujeme prostředky na modernizaci našich technologií.

Přejeme Vám příjemné prožití svátků a úspěšný vstup do roku 2022.

S pozdravem

jednatel firmy Ing. Radek Vozák