Internet Bukovec

Home Internet Bukovec

Služby společnosti RVTech s.r.o jsou pro lokalitu Bukovec u Plzně dostupné a můžete si vybrat z naší nabídky: vysokorychlostní internet, IP televize, kamerové systémy, chytrá elektroinstalace domu Loxone, přístupový systém Hikvison, zabezpečovací systém Jablotron, fotovoltaická elektrárna a dalších. Stabilní internet v Bukovci dosahuje rychlosti až 100 Mbps pomocí technologie 5 GHz – ac nebo 60 GHz. Jsou zde dostupné veškeré bezdrátové tarify. K dispozici jsou 2 vysílače, které zajišťují 100% pokrytí celého Bukovce a vysokou rychlost všech domácích přípojek. Přívod internetu je realizován pomocí vysokokapacitního spoje z rozhledny Chlum nad Plzní.

Poptat internet v Bukovci

bukovec_internet

Na rozhledně Chlum je zajištěno zálohované napájení pro případné výpadky proudu ze strany ČEZ pomocí 2 kusů 28Ah baterií. Výdrž zálohy je projektována na 3-5 hodin. Na rozhledně je také instalován vzdálený odečet el. energie pomocí technologie LoRaWAN, který umožňuje včasnou detekci výpadku a zároveň nám šetří čas při odečtech spotřebované elektřiny. Použit je výrobek LORATECH Multisense.

zalohovani_chlum

Přívodní spoj pro celou lokalitu Chlum a Bukovec tvoří spoj Alcoma 80G s garantovanou kapacitou 1/1Gbps. Odezvy do internetu jsou v rozmezí 5-10ms do internetu a internet je tak vhodný i pro online hraní počítačových her.

Internet Bukovec 1Gbps

Našimi zákazníky jsou například: