Kariéra

Home Kariéra

Backoffice/dispečink - 28000 - 35000 Kč

Náplň práce:
– Přejímání požadavků od našich zákazníků (email, telefon).
– Evidence dokladů a komunikace s účetní.
– Plánování jednodušší práce IT technikům do jejich kalendářů.
– Vedení kanceláře.

Požadujeme:
– Dobré organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
– Týmový duch a schopnost dotahovat věci do konce.
– Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
– Pracovní úvazek HPP, pracovní doba  8:00 – 16:30.
– Nástupní plat 28 000 – 35 000,- Kč dle zkušeností s postupným růstem.
– 5 týdnů dovolené,1 sickday za každý odpracovaný rok ve firmě.
– Firemní notebook, telefon + neomezený internet a volání.
– Placené přesčasy, možnost seberealizace ve vybraných projektech.
– Firemní slevy na IT sortiment a FVE.

Skladník/nákupčí - 28000 - 35000 Kč

– Objednávání materiálů u našich dodavatelů
– Evidence příjemek a výdejek ze skladu
– Příprava materiálu střechařům, elektrikářům, IT technikům

Požadujeme:
– Základní orientaci ve skladových systémech (ideálně POHODA)
– Manipulace s těžšími břemeny (střídače, baterie).

Nabízíme:
– Pracovní úvazek HPP, pracovní doba  7:30 – 16:00.

Elektrikář/technik - 40 000 - 50 000Kč

Požadujeme:
– Všeobecný přehled v elektro oboru nebo IT.
– Středoškolské vzdělání technického zaměření.
– Řidičský průkaz skupiny B, bezúhonnost.
– Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
– Ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme:
– Pracovní úvazek HPP, pracovní doba 8:00 – 16:30 nebo 9:00 – 17:30.
– Platové ohodnocení 40 – 50 000,- dle zkušeností.
– Firemní automobil, notebook, telefon + neomezený internet a volání.